facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
0 (212) 269 41 48
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
AUSTROTHERM MANTOLAMA VE YALITIM
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş

AUSTROTHERM MANTOLAMA VE YALITIM

AUSTROTHERM YALITIM VE MANTOLAMA

 

Hakkımızda

Bugün Avrupa’da 10 ülkede, 17 EPS Fabrikasına ek olarak Türkiye'de 3 EPS Fabrikası ve 3 Üretim Tesisi ile yüksek kalitede yenilikçi ısı yalıtım ürünleri üretme ilkesini benimsemiş, lider ısı yalıtım malzemesi üreticilerinden biriyiz.

Austrotherm olarak Isı Yalıtımı bizim uzmanlık alanımızdır. Avrupa’da EPS’nin gelişmesiyle beraber Avusturya’da ilk EPS üretimini 1953 yılında yaptık, firmanın kurucusu  Oswald Nowotny Avusturyalı olarak ilk strafor üreten kişidir. Austrotherm, Avusturya’nın saygın sanayi kuruluşlarından olan Schmid Industrie Holding’in bir kuruluşudur. 22 ülkede 90’nın üzerinde şirkete sahip,"5.900" çalışanı bulunan Schmid Industrie Holding, faaliyette bulunduğu sektörlerde çok sayıda marka yaratmıştır. 

 

Austrotherm Türkiye

Türkiye’de EPS üretimine 2008 yılında  Dilovası – Kocaeli fabrikası ile başlayan Austrotherm, kısa sürede ısı yalıtım pazarında sağladığı başarı ile yeni Fabrika ve Üretim Tesisleri açarak, Türkiye’de hali hazırda 3 EPS Fabrikası ve 3 Üretim Tesisi ile Isı Yalıtım Sektörüne hizmet vermektedir. Austrotherm Türkiye; Kocaeli-Dilovası, Manisa-Turgutlu, Ankara-Sincan EPS (Expanded Polystyrene)Fabrikaları ile Kayseri-İncesu, Trabzon-Arsin ve Diyarbakır-Yenişehir'deki EPS Üretim Tesisleri'nde temelden çatıya kadar binaların Isı Yalıtım ihtiyaçlarına yönelik EPS ürünlerini TS EN 13163 standartına uygun olarak üretmektedir. Bayi ve uygulamacılar üzerinden son kullanıcılara kadar tüm müşterilerine yenilikçi ısı yalıtım çözümleri sunmayı hedefleyen Austrotherm, ısı kayıplarını ve yüksek yakıt giderlerini minimuma indiren Austrothem EPS®F (beyaz) ve Austrothem EPS®F-Plus (karbonlu-gri) levhalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çatı-cephe, yer-tavan bölgelerinde kolay uygulama avantajına sahip EPS ısı yalıtım levhaları, ekonomik olmanın yanında sağladıkları üstün ısı yalıtım performansı ile binalarda aranan enerji tasarrufunu sağlamaktadırlar.

Austrotherm, Isı Yalıtımı konusundaki 60 yıllık bilgi ve tecrübesini Türkiye ısı yalıtım pazarına sunarak ülkemize, insanlarımıza daha konforlu binalar sunulmasında etkin rol oynamaya devam edecektir..

Austrotherm, bir iklim ittifak işletmesidir. Enerji ve Çevresel Hedefleri

Austrotherm Sevkiyat ve Lojistik

 

Kurumsal Değerler

Güven Kazanmak

Başarımızın temeli müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve tedarikçilerimizle birlikte uzun vadeli yürüttüğümüz karşılıklı güven diyaloğuna dayanmaktadır. Çözüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve firmamıza sadık kalmak önceliklerimiz içerisindedir.

Saygı

Biz, iletişimde olduğumuz herkese zaman ayırmayı önemsiyor ve saygıya dayalı bir işbirliği kurmayı hedefliyoruz.

Büyümeyi Hedeflemek

Biz, faaliyetlerimiz ile sağlıklı bir büyümeyi hedefliyor ve gerçekleştiriyoruz: Ürün çeşitliliğini artırma, yeni ürün geliştirme,  AR-GE’ye yatırım, markamızı geliştirmek ve büyütmek ve paydaşlarımızın mutlu olması öncelikli hedeflerimizdir.

Kalite Üretmek

Rakiplerden bizi ayıran en önemli unsur çok güçlü uluslararası bir markaya sahip olmamız. Çalışanlarımız, ürünlerimiz, üretimimiz ve hizmetimiz her birinin kendi alanlarında en iyi olduklarına inanıyoruz.    

Yenilikçi Olmak

Yalıtım alanındaki uzmanlık bilgilerimizi bir araya getiriyor, sürekli araştırmalar yapıyor ve yaratıcı, değer katan çözümler geliştirerek mevcut ürünlerimizi iyileştirip, yeni ürünler geliştiriyoruz.

Eğitim ve Beceri Desteği

Hem bireysel hem de ekip olarak, tüm çalışanlar AUSTROTHERM’in başarısına katkıda bulunuyor. Bu bağlamda çalışanlarımızın motivasyonunu ve niteliklerini artıran eğitimler sağlıyoruz. Firma ve bölümler arasında eğitimsel bilgi aktarımı  gerçekleştiriyoruz.

Çevre, Güvenlik ve Sağlık 

Enerji tasarrufu sağlayan yalıtım malzemelerimiz, CO2 ve diğer emisyonları azaltmaları sayesinde çevre ve iklim korunmasına katkıda bulunur. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve sürdürülebilir ürünlerdir. Malzeme ve enerji kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak atık malzemelerin ve tehlikeli madde oluşumunu önlüyoruz. Çevre odaklı bir şirket olarak güvenlik ve sağlık alanındaki  standartlarımızı sürekli iyileştirmekteyiz.

AUSTROTHERM MANTOLAMA VE YALITIM | HES İNŞAAT Mantolama Isı İzolasyon|0532 636 35 88|İstanbul Mantolama İzolasyon HES İNŞAAT